اخبار

نمایشگاه ایران پلاست 1402 (تاریخ + زمان برگزاری)

نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست به عنوان یکی از مهمترین و پربارترین رویدادهای صنایع پلاستیک در کشور و منطقه به شمار می‌آید. این رویداد با هدف ایجاد زمینه‌ای مناسب برای توسعه و ترویج بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل در روند بازاریابی جهانی برگزار می‌شود. نمایشگاه ایران پلاست، امروزه به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت پلاستیک در خاورمیانه شناخته می‌شود و در رده‌بندی نمایشگاه‌های معتبر صنایع پلاستیک جهان جای دارد. این نمایشگاه با برگزاری 16 دوره موفق و پرشکوه خود، به یکی از نمایشگاه‌های برجسته در این حوزه تبدیل شده است.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

با توجه به برنامه‌ریزی‌های جاری، هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست در ماه شهریور سال 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. این دوره شامل چهار گروه اصلی شامل مواد اولیه، محصولات پیش‌ساخته و ساخته شده، ماشین‌آلات و تجهیزات، و خدمات می‌باشد.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

برگزاری نمایشگاه ایران پلاست به منظور تقویت و پیشروی در صنعت پلاستیک کشور علاوه بر ایجاد زمینه‌های نمایش و تبلیغ محصولات داخلی، باعث تشکیل انجمن‌ها و تشکل‌های مختلف در این حوزه شده است. این تشکل‌ها به منظور حمایت و ترویج صنعت پلاستیک، به گونه‌ای موثر در توسعه و رونق این صنعت مشارکت دارند. این نمایشگاه نه تنها نمایشگاهی است بلکه یک مجموعه جامع از اقدامات برای توسعه و پیشرفت صنعت پلاستیک در کشور است.

لازم به ذکر است طاها کاپ به عنوان تولید کننده لیوان کاغذی در سالن 41 غرفه 5046 این نمایشگاه حضور دارد. منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران پلاست 1402

  1. تاریخ: 26 الی 29 شهریور ماه 1402
  2. تاریخ میلادی: 20 سپتامبر 2023

زمان و محل برگزاری نمایشگاه ایران پلاست 1402

  • زمان بازدید ۸ صبح الی ۱۵ عصر
  • محل برگزاری: محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران واقع در خیابان ولیعصر – بزرگراه شهید چمران
5/5 - (4 امتیاز)

تیم تولید محتوا

ما در تیم تولید محتوای طاها کاپ در تلاش هستیم تا بهترین مقالات در ظروف یکبارمصرف به ویژه لیوان کاغذی را تهیه کنیم.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا